Lot de 12 Figurine Sonny Angel Animaux série 3

État : Neuf

Sonny Angel

MCH115

May he bring you happiness! Dit assortiment van 12 Sonny Angels bestaat uit 12 blind boxes met telkens 1 Sonny Angel uit de serie dieren 3.Zoals steeds weet je niet op voorhand welke Sonny Angels erin zitten maar zo kan je er uitdeelcadeaus van maken, aan heel wat mensen een geluksbrenger geven of je collectie meteen serieus uitbreiden.

99,95 €

Ajouter à ma liste

Référence produit : SAS65334

De schattige geluksbrengers van Sonny Angel komen uit Japan overgewaaid en zijn echte collector's items. De blozende wangetjes, vleugeltjes en het blote lijfje zijn kenmerkend voor een Sonny Angel.Assortiment box met 12 blind boxes van Sonny Angel uit de dieren serie 3.De figuurtjes worden blind in de boxes gestoken, we kunnen dus niet garanderen dat de complete serie in deze doos zit. Ook hier geldt het principe jij kiest niet de Sonny Angel, maar de Sonny Angel kiest jou! :-)De 'Dieren serie 1' bevat 12 kleurrijke figuurtjes uit het dierenrijk. Elke Sonny Angel is 7.5 cm groot. Een zebra, neushoorn, bulldog, giraf, krokodil of papegaai... welke Sonny Angel kiest jou?! Spannend!

Largeur du colis (cm)Hauteur du colis (cm)Profondeur du colis (cm)Poids du colis (kg)
0000.75
Les mignons porte-bonheur de Sonny Angel en provenance du Japon sont de véritables objets de collection. Des joues toutes roses, des ailes minuscules et des petits corps tout nus, telles sont les caractéristiques des Sonny Angel. Ces petites figurines de 7,5 cm de haut sont disponibles en différentes versions, se déclinant en différentes séries – Animal, Légumes, Fruits... Les Sonny Angel sont vendus dans des boîtes mystère: ils sont emballés dans une petite boîte fermée. Vous pouvez choisir votre série, mais vous ne savez pas à l’avance quelle figurine la boîte contient. Vous ne choisissez donc pas votre Sonny Angel, c’est lui qui vous choisit!